Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte

Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte
Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte
Kod produktu: 0J7gTrSa
Punkty lojalnościowe:
Dostępność: W magazynie
Cena: PLN307.87 PLN152.72

Dostępne opcje


* Size:

Luis Suárez, Mesut Özil, Philipp Lahm... idole milionów, żywe legendy, najlepsi na ŚWIECIE! Każdy chce być jak oni, dryblować, strzelać, zdobywać trofea. Ich wyniki to nie tylko talent i ciężka praca, ale także sprzęt najwyższej klasy bez którego nie osiągnęliby tak wiele. Oni zaufali firmie adidas, która ich wspiera i pomaga im się rozwijać. Zaufaj i TY!

 

Adidas Entrada
Klasyczne spodenki sportowe wykonane z najwyższej jakości materiału. Technologia ClimaLite zastosowana w spodenkach chroni ciało przed przegrzaniem w wysokich temperaturach oraz umożliwia utrzymanie stałej temperatury. Na nogawce znajduje się haftowane logo adidasa.

 


Niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924r. przez braci Dassler. Debiutuje podczas igrzysk olimpijskich w Berlinie w 1936r. zapewniając obuwie zarówno niemieckiej jak i amerykańskiej reprezentacji. W 1948r. firma została podzielona na dwie firmy: Adidas i Puma. Nazwa „Adidas” pochodzi od zdrobnienia imienia „Adi” i trzech pierwszych liter nazwiska „Das” założyciela – Adolfa Dasslera. Od 1972 roku znakiem firmowym jest koniczynka symbolizująca połączenie trzech kontynentów oraz ducha igrzysk olimpijskich. Jako samodzielne logo występują również trzy paski nawiązują do wzmocnienia buta z trzech wąskich skórzanych pasków.  Dziś Adidas stał się jednym z największych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych na całym świecie.

Adidas Spodenki męskie Entrada 14 żółte